Wystawianie faktur online.

Comarch ERP XT to darmowy program do prowadzenia księgowości online. Pozwala na prowadzenie pełnej księgowości dla firm o różnym profilu działalności. Program jest dostępny z poziomu przeglądarki internetowej lub aplikacji mobilnej, dzięki czemu można z niego korzystać zdalnie.

Comarch ERP XT oferuje szeroki zakres funkcji, w tym:
  • obsługę sprzedaży,
  • obsługę magazynu,
  • obsługę RODO,
  • obsługę Split Payment,
  • narzędzie OCR do faktur.

Narzędzie OCR do faktur w Comarch ERP XT pozwala na szybkie wprowadzanie danych ze skanów faktur czy zdjęć dokumentów. Program rozpoznaje między innymi dane takie, jak NIP, numer dokumentu czy kwotę i wpisuje je w odpowiednich polach.

Wygoda i oszczędność.

Dzięki usłudze OCR zachowujesz kontrolę nad rachunkami poświęcając tylko tyle czasu, ile potrzeba na wprowadzenie dokumentu do systemu. Nie ma znaczenia czy prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą czy działasz w ramach spółki osobowej (cywilnej, partnerskiej) – usługa OCR to idealne rozwiązanie. Ty wprowadzasz dokumenty, a my przygotowujemy comiesięczne rozliczenie. Deklaracje wysyłamy online. 

Poza prowadzeniem dokumentacji przez księgową, usługa pozwala korzystać z wielu innych dostępnych w serwisie funkcji i praktycznych integracji.

Taki zakres usług może zapewnić tylko nasze biuro rachunkowe online.

Monitoring rozliczeń.

OCR oferuje wiele praktycznych funkcji, które ułatwiają monitorowanie rachunków. W każdej chwili możesz wygenerować raporty sprzedaży, wykorzystując funkcję wykresów czy szczegółowych analiz sprzedaży, które w prosty sposób obrazują, jak wiedzie się Twojej firmie. Dzięki nim łatwiej utrzymasz kontrolę nad kosztami, które ponosisz.

Dopasowanie.

Dzięki korzystaniu z nowoczesnych rozwiązań technologicznych, nasze oprogramowanie synchronizuje się z oprogramowaniem, którego używasz. OCR pozwala przyspieszyć  obieg dokumentów i ułatwia kontakt z klientami, a także z biurem księgowym. Ciągle poszukujemy nowych możliwości wykorzystania technologii w usługach rachunkowych.