Księgowość jest nierozerwalnie związana z obsługą kadrowo-płacową firmy, dlatego nasze biuro wykonuje kompleksową obsługę firm także w tym zakresie. Oferta naszego biura skierowana jest przede wszystkim do Przedsiębiorców, którzy mają świadomość, że obsługa kadr i płac musi być prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa, z zachowaniem wymaganych terminów oraz należytą starannością, a jednocześnie chcą obniżyć koszty związane z wypełnieniem tych obowiązków.
W ramach obsługi płacowo-kadrowej mieszczą się m.in.:
 • Sporządzanie dokumentacji aktualizacyjnej płatnika lub ubezpieczonego,
 • Zgłaszanie płatnika, ubezpieczonego do ubezpieczeń społecznych i zdrowotnych,
 • Sporządzenie i wysyłka raportów miesięcznych i deklaracji rozliczeniowych,
 • Wyrejestrowanie płatnika, ubezpieczonego z ubezpieczeń społecznych i z ubezpieczenia zdrowotnego,
 • Przygotowanie dokumentacji niezbędnej do uzyskania zasiłku chorobowego,
 • Dostarczanie do ZUS kompletu dokumentacji zwolnień lekarskich,
 • Sporządzanie list płac
 • Prowadzenie kart wynagrodzeń pracowników,
 • Wystawianie zaświadczeń o zarobkach,
 • Przygotowywanie raportów ZUS RMUA.
 • Sporządzanie rocznych informacji PIT-11 i PIT-8B.
Obsługa kadrowo płacowa w Warszawie - kompleksowe wsparcie

Prowadzenie firmy obejmuje wiele złożonych czynności i trudno wyobrazić sobie funkcjonowanie przedsiębiorstwa bez zlecania pewnych zadań na zewnątrz. Eksperci są w stanie zaproponować kompleksową pomoc, będącą wsparciem w szeroko pojętych czynnościach, związanych z obsługą kadr i płac.

Niektóre przedsiębiorstwa decydują się zatrudnić na etat specjalistę, który zajmuje się tymi zadaniami. Należy zdawać sobie sprawę z tego, że wybierając usługi biura rachunkowego, mają Państwo dostęp do doświadczenia i kompetencji większej liczby osób. W efekcie, jeśli pojawi się jakakolwiek problematyczna sytuacja, istnieje dużo większa szansa na zniwelowanie tej trudności. Wśród naszych pracowników znajdą Państwo jedynie osoby z doświadczeniem w obsłudze kadr i płac. Od lat wspomagają w tym zakresie firmy różnej wielkości, toteż mogą zaproponować Państwu sprawne i skuteczne wsparcie. Nasza oferta została skonstruowana w taki sposób, żeby klienci mogli liczyć na kompleksową pomoc księgową i rachunkową. W efekcie współpracując z nami, mogą Państwo oprócz rozliczeń pracowniczych, skorzystać również z szeregu innych usług.

 
Kadry i płace w Twojej firmie - pewność i bezpieczeństwo
Aby poprawnie zadbać o obsługę kadr i płac, należy nieprzerwanie aktualizować swoją wiedzę z zakresu obowiązujących przepisów. Doskonale orientujemy się we wszystkich niuansach prawnych, dlatego nasi klienci mają pewność, że w razie ewentualnej kontroli nie zostanie wykryta żadna nieprawidłowość. Nasza dokładność i skrupulatność widoczna jest w każdym aspekcie realizacji usługi. Troszczymy się o:
 • poprawność dokumentacji i współpracę z takimi podmiotami jak ZUS
Kontakt z instytucjami i troska o kwestie biurokratyczne to dla wielu przedsiębiorców czasochłonne i pracochłonne zadanie. Chętnie zdejmiemy z Państwa barków ten obowiązek i zadbamy o to, żeby wszystkie formalności zostały przeprowadzone profesjonalnie.
 • terminowość
Ta kwestia ma ogromne znacznie w sprawach urzędowych. Zawsze dbamy o to, żeby konkretne działania zostały wykonane w przewidzianym terminie.
Profesjonalne doradztwo

Zależy nam na tym, żeby nasi klienci czuli, że ich sprawami zajmują się profesjonalni i rzetelni specjaliści. Same kompetencje to jednak za mało, żeby współpraca układała się świetnie. Dbamy o pozytywny kontakt z klientami, dopasowujemy się do tego, jaki sposób komunikacji preferują. Dodatkowo, w razie jakichkolwiek pytań i niejasności, cierpliwie i wyczerpująco tłumaczymy zagadnienie, tak aby klient doskonale wiedział, jak przebiega realizacja usługi.

Serdecznie zachęcamy do dokładniejszego zapoznania się z naszą ofertą oraz innymi rodzajami  wsparcia, jakie świadczymy naszym usługobiorcom. Zapraszamy do kontaktu z zespołem biura Biura Rachunkowego Rendor za pośrednictwem telefonu/maila lub osobiście – nasza siedziba znajduje się w Warszawie, w dzielnicy Włochy.